KURUCUMUZ

A. ÖZGÜR KARAGÖZ

Hakkında

1978 yılında Antalya’nın Serik İlçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Antalya’da tamamladıktan sonra 2001 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden başarıyla mezun oldu.Yapı denetim konusunda deneyim kazandığı 4 yılın sonunda, 2005 yılında kurduğu Sahil Yapı Denetim
şirketiyle sektördeki yerini aldı.

2008’den beri ANTGİAD (Antalya Genç İş Adamları Derneği)’nde yönetim kurulu üyeliğini yürüten Karagöz, aynı zamanda 2013’ten beri ATSO (Antalya Ticaret ve Sanayi Odası)’nda Meclis Üyeliğine ek olarak İnşaat ve Şehircilik Komisyon Başkanlığı da yapmaktadır.

Halen Antalya Yapı Denetimler Birliğinde Genel Sekreterlik görevini sürdüren A. Özgür Karagöz Muratpaşa Belediye Spor Başkanlığıyla da Antalya’ya ve Antalyalılara ahde vefasını göstermektedir.

A. Özgür Karagöz, başarısının sırrını “çok çalışma” olarak vurgulamaktadır. “Yapı denetimi çok önemli ve ciddi bir iş, biz de bu sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Yıllardır güvenli yaşamlar için, Antalya’da işini aldığımız tüm yapıların her bir tuğlasından taşına kadar işin her sürecinde büyük bir titizlikle hareket ediyoruz.
Profesyonel, tecrübeli ve alanının uzmanlarından oluşan Sahil Yapı Denetim kadromuzla ve en son teknolojinin sağladığı imkanlarımızla bugüne kadar güven dolu yapılar inşa etmek için tüm enerjimizle çalıştığımız gibi daha güvenli yarınlar için de çalışmaya ve güçlenmeye devam ediyoruz.”

Powered by themekiller.com